Başkan: Mustafa ÜSTÜNEL

 

E-posta: mustafa.ustunel@rekabetkurulu.org 

 


 

Üye: Prof.Dr. Tülen SANER

 

E-posta: tulen.saner@rekabetkurulu.org 

 


 

Üye: Dr. Tahir YEŞİLADA

 

E-posta: tahir.yesilada@rekabetkurulu.org 

 


 


Üye: Kubilay SEPETCİOĞLU

1977 Yeşilyurt doğumlu olan Kubilay SEPETCİOĞLU, lise eğitimini Lefkoşa Türk Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini İstanbul’da, Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık Bölümü ve Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümünde tamamladıktan sonra, yüksek Lisans eğitimini 2009 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında, Türkiye’de eğitim gören Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti öğrencilerinin örgütlendiği Üniversite Temsilciler Konseyi’nde çeşitli kademelerde görev yapmıştır.

1997-2002 yılları arasında İstanbul’da çeşitli Finans kurumlarında çalıştıktan sonra, 2015 yılının şubat ayına kadar kendi özel şirketi ile çalışma hayatına devam etmiştir.

2 Mart 2015 tarihinden itibaren KKTC Rekabet Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

 E-posta: kubilay.sepetcioglu@rekabetkurulu.org


Üye: Av. Şifa KIRMIZIGİL

1981 Lefkoşa doğumlu olan Av.Şifa KIRMIZIGİL, 1998 yılında girmeye hak kazandığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuştur.

2002 yılında Avukatlık stajına başlamış ve 2003 yılında ise Avukat olarak Baroya kaydı yapılmıştır. 2009 yılına kadar Lefkoşa'da Avukat Menteş Aziz Hukuk Bürosu'nda, 2009 yılından bu yana ise kendi ofisinde Avukatlık mesleğini icra etmiştir.

Meslek yaşamı boyunca Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde aktif görev yapmıştır.

18 Mayıs 2021 tarihinden bu yana KKTC Rekabet Kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Av. Şifa KIRMIZIGİL evli ve 1 çocuk Annesidir.

E-posta: sifa.kirmizigil@rekabetkurulu.org